COMPASS Clona 2v1 ULTIMATE na čelní sklo 145x120cm s magnety

TOP 16 v kategorii Autoskla

COMPASS Clona 2v1 ULTIMATE na čelní sklo 145x120cm s magnety

Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 248 016 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• Opravdu veliká clona, chrání celé sklo i stěrače
    • Drží díky magnetům a uším které se zavřou do dvěří
    • Dvojitý materiál, velmi odolný
    • Nízká cena
    • Jednoduchá montáž
    • Lze jednoduše složit

Opravdu velká clona na přední sklo u auto. Dobrý a kvalitní materiál . Nízká cena. Jednoduchá montáž. Drží na autě díky uším které se zavřou do auta a magnetům . Nemůsím mít tak strach, že mi někdo plachtu z auta ukradne.

• , zakoupeno v Alza.cz

Výborná clona, silná, dobře skladná, až na ty slabé magnety (3 na dlouhé straně). Po jejich DIY nahrazení cca 3x silnějšími vše v pořádku i v silnějším větru.

• rychlost spolehlivost

Chraňte svůj automobil před sluncem i mrazem. Pořízením a používáním clony Sun-Ice s vrstvou hliníku zabráníte v létě zvyšování teploty ve voze stojícím na slunci a v zimě vzniku námrazy na čelním skleChraňte čelní sklo vašeho automobilu před sluncem i mrazem. Pořízením a používáním clony COMPASS 2v1 ULTIMATE s vrstvou hliníku zabráníte v létě zvyšování teploty ve voze stojícím na slunci a v zimě vzniku námrazy. Tím si ušetříte čas, který byste strávili jejím odstraňováním. Clonu tvoří dvouvrstvá konstrukce, která je dostatečně velká, aby překryla celé sklo včetně stěračů. Upevnění je velmi snadné. Stačí ji přiložit na vnější stranu čelního skla a přesahující části přivřít do dveří. Hrana clony navíc obsahuje 6 magnetů, které budou volné části clony držet pevně na karoserii. Sluneční clona COMPASS 2v1 ULTIMATE je vhodná na všechny typy automobilů.Klíčové vlastnosti clony na čelní sklo COMPASS 2v1 ULTIMATE - s magnetyPraktický pomocník pro motoristy s celoročním využitímClona na čelní sklo COMPASS 2v1...

• Opravdu veliká clona, chrání celé sklo i stěrače
    • Drží díky magnetům a uším které se zavřou do dvěří
    • Dvojitý materiál, velmi odolný
    • Nízká cena
    • Jednoduchá montáž
    • Lze jednoduše složit

• rychlost spolehlivost

• Kdyby nebyl problém níže, byla by to celkem dobrá clona.
    • Pokud clonu použijete ve větrném počasí, poškrábou magnety lak!

Clonu jsem koupil, jelikož má dobré recenze. Narazil jsem tedy na jednu, kde si pán stěžoval, že mu clona poškrábala lak. Říkal jsem si, že je zvláštní, že je jediný a usoudil jsem, že se možná jednalo o vadný kus. Po doručení zásilky jsem clonu prohlédl a nezdálo se mi, že by v oblasti magnetů bylo něco drsnějšího, co by mohlo lak poškrábat. Ale zdání klame. Clonu jsem dal na auto, když jsme odlétali na dovolenou. V daném týdnu byly v ČR bouřky. Když jsme se vrátili, po sundání clony jsem si všiml škrábanců v oblasti, kde byla clona přichycená magenty ke kapotě. Asi se při větru část s magnety pohybuje sem a tam a lak odře. Takže rozhodně nedoporučuji používat za větrného počasí!

• , zakoupeno v Alza.cz

magnety mohly být silnější.

• , zakoupeno v Alza.cz

• kompletně chrání čelní sklo
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Snadno se instaluje, je dostatečně velká a zakryje jak část střechy tak i stěrače.